Суд дозволив Пилипишину мандрувати

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 12:40

Суд дозволив Пилипишину мандрувати

Суддя Голосіївського суду Микола Дідик змінив для екс-голови Шевченківської райдержадміністрації Віктора Пилипишина запобіжний захід - з підписки про невиїзд на заставу. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із зали судових засідань.

Сума, за котру Пилипишина відпустили - 289 000 гривень. За ці гроші екс-голова центрального району може вільно мандрувати країною. За словами прокурора Сергія Здрака, це рішення суду означає, що Пилипишин теоретично може виїжджати і за межі країни.

Віктора Пилипишина судять за передачу приватній фірмі 4-х поверхового будинку на проспекті Перемоги, а також передачу приміщення вечірньої школи. Обидва випадки сталися, коли Пилипишин очолював Шевченківську райдержадміністрацію. Зі втратою цих двох об’єктів бюджет не доотримав близько 15 мільйонів гривень. З квітня 2011 року екс-чиновник перебуває на підписці про невиїзд.  Віктор Пилипишин брав участь у виборах на 223 окрузі в Києві, який охоплював виборців Шевченківського району, проте пройти у Верховну Раду він не зміг. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг його конкурент від «Свободи» Юрій Левченко. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5 листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.