Антикорупційна рада взялась за декларацію Кличка

Ольга Бондаренко
30 квітня 2013р. 13:36

Антикорупційна рада взялась за декларацію Кличка

Громадська організація "Антикорупційна рада України" звернулася до лідера партії "УДАР" Віталія Кличка з вимогою надати копію декларації про його доходи за 2012 рік. Про це йдеться у зверненні організації.

Приводом до звернення стала оприлюднена декларація Кличка в парламентській газеті "Голос України".  Згідно цього документу, лідер "УДАРу" за 2012 рік заробив трохи більше 11-ти тисяч гривень, проте відомості про доходи членів сімей у представленій декларації - відсутні. "У зв'язку з цим, а також враховуючи недавно викладену вами в ефірі телеканалу BBC факти отримання доходів і володіння майном, які не знайшли свого відображення в опублікованих відомостях, просимо надати ГО "Антикорупційна рада України" копію своєї декларації за 2012 рї", - йдеться у зверненні Антикорупційної ради України.


 

 

Сума доходів Віталія Кличка, отриманих за межами України - у Німеччині, - за 2012 рік становить 5 мільйонів доларів. У декларації також зазначено, що сума на закордонних рахунках Віталія Кличка становить понад 120 мільйонів гривень. 20 квітня Антикорупційна рада виступила з вимогою перевірити декларацію президента Віктора Януковича. 

Фото: podrobnosti.ua.


Теги: Київ , декларація , Кличко