Номінальна власниця ТВІ пішла в міліцію із заявою

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 13:43

Нікія Ортодоксія, директор кіпрської компанії "Вілкокс", котра через ТОВ "Медіа Інфо" є власником каналу ТВІ, подала заяву в Голосіївський райвідділ міліції. Про це повідомляють журналісти каналу на своїй сторінці у Facebook. 

В заяві до  райвідділу йдеться про те, що станом на 18 квітня Вілкокс був власником 99% телеканалу ТВі через компанію "Медіа інфо". "23 квітня 2013 року було виявлено, що належна кампанії Вілкокс частка в ТОВ "Медіа Інфо" була незаконним способом відчужена на користь кампанії Бал мор Лімітед. Даним заявляю, що компанія Вілкокс нікому не давала дозволу на продаж частки в ТОВ "Медіа Інфо", - йдеться в заяві, - Впродовж останніх трьох років компанія Вілкокс видавала довіреності для представництва її інтересів лише трьом особам – юристам ТОВ Юрімекс… Кожен із вказаних осіб надала компанії Вілкокс пояснення, що жодних документів щодо відчуження належної компанії Вілкокс частки в статутному капіталі ТОВ Медіа інфо не підписували і жодних переговорів з цього приводу не вели" - йдеться в заяві. Також Нікія написала в заяві про те, що її компанія ніколи не давала довіреностей на ім'я Олександра Альтмана і це є фальсифікацією. Таку ж заяву подану в поліцію на Кіпрі. Це дозволить запустити процес, за яким правоохоронці мають витребувати у Олександра Альтмана, котрий називає себе власником телеканалу, документи на право власності.

У понеділок 31 журналіст телеканалу ТВІ заявили, що звільняються. 23 квітня Артем Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу ТВІ, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. 24 квітня Мустафа Найєм оголосив вимоги журналістів в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. Це і стало останньої краплею для звільнення.