Немиря скаржиться на молодчиків під квартирою

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 14:00

Нардеп від "Батьківщини" Григорій Немиря скаржиться на те, що під його будинком молоді люди міцної статури влаштували мітинг. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Сьогодні, біля квартири опозиційного політика, представники молодіжної організації партії влади влаштували пікет. Це були молоді люди міцної статури, що вже «засвітилися» на «мітингах» Партії регіонів, які влаштовувалися як начебто альтернативні в ті ж самі дні, коли Об‘єднана опозиція проводила акції непокори", - йдеться в повідомленні. В партії називають це тиском і провокацією.

19 квітня "Батьківщина" скаржилася на зламану електронку свого однопартійця Андрія Кожем'якіна. 17 квітня зламали пошту бютівця Івана Кириленка. Подібна ситуація була 12 квітня з електронкою керівника "Батьківщини" Арсенія Яценюка. 9 квітня була зламана пошта і Скайп нардепа від "УДАРу" Ірини Геращенко. Протягом грудня 2012-го - січня 2013-го хакери зламали електронки цілої низки відомих людей  - Євгенії Тимошенко, Григорія Немирі, Сергія Лещенка, Мустафи Найєма. Ось поради від програмістів по захисту своїх персональних даних - http://www.svidomo.org/defend_article/10287