Ахметов потрапив у 500 найвпливовіших людей світу

Ольга Бондаренко
30 квітня 2013р. 14:28

Ахметов потрапив у 500 найвпливовіших людей світу

Власник найбільшої фінансово-промислової групи України "Систем Кепітал Менеджмент" Рінат Ахметов потрапив у рейтинг 500 найбільш впливових людей світу за версією журналу "The Foreign Policy".

Рінат Ахметов – виявився єдиним українцем, який потрапив до списку найвпливовіших людей світу. Водночас, найбільша кількість впливових людей по світу, згідно рейтингу, зосереджена в США, Китаї та Великобританії. Росіяни опинились на шостому місці з 23-ма представниками. У списку найвпливовіших засвітилось президентське подружжя - Барак та Мішель Обама, власник Facebook Марк Цукерберг, телеведуча Опра Уінфрі, російські президент та прем'єр Володимир Путін та Дмитро Медведєв, голова "Газпрому" Олексій Міллер, північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

Рейтинг "The Foreign Policy" складається на основі аналізу вже існуючих списків різних авторитетних джерел, які досліджували діяльність та статки людей, які керують ключовими галузями світу - політикою, великими фінансами, засобами масової інформації та енергетикою, війнами та релігією. Серед цих джерел - Forbes, бази даних SIPRI,  Wall Street Journal, Times та інші. Згідно з представленим рейтингом, найбільше найвпливовіших людей – в США, на другому місці Китай, на третьому - Великобританія. 

Фото: jetsetter.ua.

Теги: Київ