Журналісти ТВі звільняються офіційно

Ольга Бондаренко
30 квітня 2013р. 14:46

Журналісти ТВі звільняються офіційно

Журналісти ТВі, які вчора зробили публічну заяву про рішення піти з каналу, почали писати офіційні заяви про звільнення. Про це "Свідомо" повідомив журналіст ТВі.

"Журналісти підтягуються та пишуть заяви. Серед тих, хто вже прийшов - Анастасія Станко, Ілона Довгань, Олексій Ліхман, Юлія Банкова, Ірина Славінська. Всього поки близько 15 людей. Зараз вони якраз заповнюють обхідні листи", - розказали "Свідомо".

29 квітня, 30 журналістів ТВі під будівлею телеканалу публічно заявили про звільнення. 23 квітня Артем Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу Тві, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. 29 квітня у прямому ефірі телеканалу ТВі вийшов перший за тиждень випуск новин, ведучою якого стала Юлія Литвиненко.