Журналісти ТВі покажуть що накопали про власників

Ольга Бондаренко
30 квітня 2013р. 16:40

Журналісти ТВі покажуть що накопали про власників

Гендиректор телеканалу ТВі Артем Шевченко дозволив редакціям журналістських розслідувань "Знак Оклику" та "Тендер News" показати розслідування структури власності каналу. Про це "Свідомо" повідомив один із журналістів ТВі.

Розслідування має вийти в ефірі телеканалу о 21:00. Про своє рішення провести розслідування структури власності ТВі 24 квітня повідомила  Наталя Седлецька і зауважила: "Ми готові провести це розслідування та відновити роботу редакції виключно у випадку невтручання ані попереднього, ані новопризначеного керівництва під час підготовки та виходу цього матеріалу в ефір. Водночас розраховуємо на відкриту, правдиву та прозору позицію обох сторін". Сторона бізнесмена Олександра Альтмана відмовилась надавати розслідувальникам "Tender News" документи щодо права власності.

29 квітня, 30 журналістів ТВі під будівлею телеканалу публічно заявили про звільнення. 23 квітня Артем Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу Тві, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. 29 квітня у прямому ефірі телеканалу ТВі вийшов перший за тиждень випуск новин, ведучою якого стала Юлія Литвиненко.

Фото: www.chas.cv.ua.

Теги: Київ , ТВі