У 5 кімнатах - "Чорні діри" В'ячеслава Суховєєва

Галина Танай
30 квітня 2013р. 16:44

У 5 кімнатах - "Чорні діри" В'ячеслава Суховєєва

Оголені м'язи й кістки, сюрреалістичні портрети, на яких можна знаходити все нові і нові деталі - і все це витвори художника-самоука. В арт-просторі "5 кімнат" відкрилась виставка "Чорні діри" - графіка харків'янина В'ячеслава Суховєєва, що нагадує ілюстрації великого Сальвадора Далі.

Картини В'ячеслава засновниця "5 кімнат" Ольга Олійник побачила випадково - знайома переслала їй посилання на блог Суховєєва на tumblr. Ольга довго не могла повірити, що цей хлопець - самоук і ніколи не навчався живопису. І тут же запропонувала хлопцеві зробити виставку у "5 кімнатах". 


Основна ідея циклу графічних робіт Суховєєва - це перманентний пошук досконалості. Ці пошуки заводять людину у чорні діри власної свідомості, звідки не так просто знайти вихід. Переплетіння рук, кісток, м'язів, голови, з яких визирають чужі обличчя - цей сюр не залишить вас байдужими.


Виставка В'ячеслава Суховєєва "Чорні діри" працює до 6 травня. Вартість виставка рахують за часом перебування у "5 кімнатах" - 20 гривень за першу годину і 10 за наступні.

Теги: Суховєєв , виставка , Чорні діри , 5 кімнат , Київ