За вбивць чоловіка на Саксаганського дають 100 тис

Евеліна Вишневська
30 квітня 2013р. 17:10

Друзі Анатолія Парфенюка, якого вбили 23-го квітня на вулиці Саксаганського, пропонують грошову винагороду за інформацію про його вбивць. Про це вони написали в спеціально створеній групі на Facebook.

«Розшукуються злочинці, які вчинили вбивство нашого товариша Анатолія Парфенюка. 23 квітня по вулиці Саксаганського, 32 (з 14:30 до 15:00). Злочинці зникли на автомобілі марки LEXUS GS синього кольору 2007-2011 року випуску без номерних знаків. За інформацію про розшукуваних, оголошено грошову винагороду 100 000.00 гривень», - йдеться в повідомленні. На сторінці Фейсбук вони опублікували фото автомобіля, на якому зникли підозрювані, та фоторобот одного з них.

 Фото підозрюваного автомобіля
Фото підозрюваного автомобіля

 Біля тіла Парфенюка лежали револьвер і гаманець. Пізніше в міліції заявили, що загиблий помер від ножового поранення. Трагедія сталася біля приватної клініки Healthy&Happy. Після прибуття міліції на місце події в клініці заявили, що, оскільки заклад - приватний, «лікарі приймають за попереднім записом і всі зайняті», тому надати медичну допомогу не змогли. Пізніше, на вимогу очевидців, один з лікарів все ж оглянув потерпілого, але вже було пізно. Загалом «швидка» прибула на місце події через півгодини після виклику.