Опозиція скаржиться на замовність телеканалів

Ольга Бондаренко
30 квітня 2013р. 19:57

Центральні телеканали відмовили Всеукраїнському об'єднанню "Свобода" та партії "Батьківщина" у розміщенні відеороликів з Великодніми привітаннями. Про це заявили у прес-службах обох партій. 

В "Свободі" та "Батьківщині" заявляють, що обидві партії вели переговори з комерційними службами центральних телеканалів щодо Великодніх привітань від своїх лідерів, проте їм обом було відмовлено у розміщенні відеоролику на будь-яких умовах. "Спочатку, посилаючись на відсутність вільного часу в сітці мовлення, в ротації ролика "Свободі" відмовив "Перший національний". А згодом без жодних пояснень розміщувати Великоднє привітання відмовилися й телеканали медіяхолдинґу Пінчука, зокрема ICTV", - повідомили у прес-службі "Свободи". У "Батьківщині" не назвали, які саме канали відмовили їм у трансляції.

За даними моніторингу за березень - Перший Національний канал визнали лідером за кількістю матеріалів з ознаками замовності або цензури в теленовинах, а також за кількістю випадків замовчування важливої інформації. На другому місці після Першого за кількістю "джинси" виявився канал 1+1, на третьому - ICTV.