Кузьмін заявляє про тиск з боку США

Ольга Бондаренко
30 квітня 2013р. 20:29

Кузьмін заявляє про тиск з боку США

Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін звинувачує Міністерство юстиції США у перешкоджанні розслідуванню та закритті справи вбивства депутата Євгена Щербаня, а також - у намаганні організувати його арешт. Про це він написав у відкритому листі у "Washington Times".

Ренат Кузьмін заявляє, що прокуратура 20 разів зверталася до Міністерства юстиції та Державного департаменту США з проханням допомогти у взятті свідчень колишнього соратника Юлії Тимошенко, який погодився їх надати, повідомляє "Голос Америки"Також, за словами Кузьміна, ведеться пряма дискредитація його особисто, а також намагання спровокувати його арешт на території США, базуючись на сфабрикованих обвинувальних висновках. На його думку, чиновники з Міністерства юстиції та Державного департаменту США зловживають посадами та дезінформують американське суспільство щодо "вбивства Євгена Щербаня та ролі Юлії Тимошенко в різноманітних злочинах". У Посольстві США в Україні "Голосу Америки" повідомили, що про публікацію матеріалів в газеті "Вашингтон таймс" їм відомо не було.

Народний депутат Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. 


Теги: Київ , Кузьмін , Щербань