Тренера збірної легкоатлетів судитимуть за дерибан

Ольга Бондаренко
1 травня 2013р. 11:33

Тренера збірної легкоатлетів судитимуть за дерибан

Генпрокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики Держмолодьспорту. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Тренера звинувачують у тому, що будучи матеріально-відповідальною особою, більшу частину отримуваних ним коштів на спортсменів - він залишав у себе, зловживаючи службовим становищем. Крім того, приховуючи вказані злочини, він надавав керівництву та бухгалтерії завідомо неправдиві офіційні документи, звіти, квитанції. Таким нехитрим способом, тренер розбагатів на суму понад 1 мільйон гривень. Наразі, з метою відшкодування цих збитків, на майно обвинуваченого накладено арешт.

Скандал із фінансовими махінаціями вибухнув одразу після закінчення Олімпіади-2012. Легкоатлети тоді звернулись з відкритим листом до чиновників з проханням допомогти та розібратись з причинами жахливих умов підготовки до змагань, в тому числі жалілись на неповноцінне харчування. На підставі цих звернень була створена спеціальна комісія, яка і виявила нецільове використання коштів. 

Фото: www.torange.ru.