Під час ходи комуністів затримали КУПРівців

Ольга Бондаренко
1 травня 2013р. 11:54

Під час ходи комуністів затримали КУПРівців

На Хрещатику,  під час демонстрації комуністів і прихильників Компартії, присвяченій Дню міжнародної солідарності трудящих, затримали кількох активістів Коаліції Учасників Помаранчевої Революції. Про це у Фейсбуці повідомив лідер КУПРу Сергій Мельниченко.

"Щойно на Хрещатику міліція затримала близько десятка активістів КУПРу. Наразі я і ще кілька активістів в автозаку. Мета затримання нам не відома. Жодних протиправних дій ми не вчиняли і не планували вчиняти. Ми мирно йшли по Хрещатику, маючи намір відсвяткувати свято в Ботанічному саду. В руках у деяких активістів були тільки чисті ватмани для малювання. На них не було нічого написано, жодних гасел тощо", - написав Мельниченко. Активіста Олена Білозерська у своєму блозі повідомила, що КУПРівців затримали через те, що вони саме намагались на своїх ватманах намалювати гасла: "Біля 10-15 активістів КУПР і Комітету визволення політв’язнів на розі вулиць Хрещатика і Прорізної вийшли назустріч мітингу комуністів з чистими аркушами ватману і фарбою, з наміром розкласти ватман на дорозі і намалювати гасла. Біля 40 міліціонерів спочатку відтіснили активістів з дороги, потім затримали трьох: Сергія Мельниченка, Тетяну Лиходєєву і Єлизавету Жарікову", - повідомила Білозерська. Наразі, активістів відвезли у райвідділ міліції на Прорізній.

Відносно затриманих активісток КУПРу Тетяни Ліходєєвої та Єлизавети Жарікової 26 квітнявідкрили кримінальне провадження за спробу облити фарбою лідерів компартій Петра Симоненка та Геннадія Зюганова під час прес-конференції. 9 квітня Жарікова відзначилась ще й тим, що кинула пакетом з фекаліями в депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка під час прес-конференції , а 28 січня на прес-конференції Ліходєєва поцілила у Володимира Жириновського  квашеною капустою.

Фото: прес-служба КПУ.

 


Теги: Київ