Беркут затримав 20 активістів за приховані обличчя

Ольга Бондаренко
1 травня 2013р. 13:55

Беркут затримав 20 активістів за приховані обличчя

Біля станції метро "Арсенальна" працівниками спецпідрозділу "Беркут" було затримано 20 молодих людей за те, що вони відмовились зняти з обличчя маски. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Затримані були учасниками демонстрації, організованої профспілкою "Захист праці". Вони вдягнули на голови маски з прорізами для очей. "На прохання працівників міліції зняти маски молоді люди відмовилися. У зв’язку з цим, відповідно до ст. 11 Закону України «Про міліцію» громадян було супроводжено правоохоронцями до Печерського райуправління для встановлення їх осіб". - йдеться у повідомленні МВС.

Видання LB.ua повідомляє, що молодики в масках назвали себе львівськими націоналістами і мотивували використання масок тим, що їх можуть вигнати з університету за участь у демонстрації. Як зазначає кореспондент видання, "беркутівці" тягнули молодих людей, серед яких були і дівчата - за ноги. Під час іншої демонстрації - комуністів - затримали кількох активістів Коаліції Учасників Помаранчевої Революції. 

Фото та відео: LB.ua.

Теги: Київ