КУПРівців судитимуть за адмінпорушення

Ольга Бондаренко
1 травня 2013р. 15:16

Активістів Коаліції учасників помаранчевої революції на завтра викликали до суду. Про це повідомив у Фейсбуці лідер КУПРу Сергій Мельниченко.

За його словами, зараз активістів відпустили:"На мене склали адмінпротокол за ст.185-1 ч.2 КУпАП (порушення порядку організації мирних зібрань) тобто, що похід до Ботанічного саду для малювання магнолій, потребує відповідної заявки. За санкцією статті передбачено адмінарешт до 15 діб. На активісток КУПРу Тетяну Ліходєєву та Єлизавету Жарікову склали адмінпротоколи за ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство). В чому суть хуліганських дій міліція так і не пояснила. За санкцією цієї статті теж передбачений адмінарешт до 15 діб", - повідомив Мельниченко.

Зранку, на Хрещатику,  під час демонстрації комуністів і прихильників Компартії, присвяченій Дню міжнародної солідарності трудящих, затримали активістів КУПРу. Відносно затриманих активісток КУПРу Тетяни Ліходєєвої та Єлизавети Жарікової 26 квітня вже відкривали кримінальне провадження за спробу облити фарбою лідерів компартій Петра Симоненка та Геннадія Зюганова під час прес-конференції.