Суд не визнав напад на комуністів

Єгор Соболєв
2 травня 2013р. 14:37

Суддя Шевченківського районного суду Києві Олена Радчикова не визнала дрібною хуліганкою активістку громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції" Єлізавету Жарікову. Міліція інкримінувала дівчині спробу закидати фарбою учасників демонстрації 1 травня на Хрещатику.

Як повідомив "Свідомо"  лідер "КУПРу" Сергій Мельниченко, суддя відклала на 7 травня розгляд аналогічного міліцейського протоколу про дії іншої активістки Тетяни Лиходєєвої. До цього суддя відправила назад до міліції протокол, за яким сам Мельниченко 1 травня порушив правила проведення мітингу на Хрещатику.

Вранці цього дня Сергія з іншими активістами "КУПР" затримали на центральній вулиці Києва. Лиходєєву і Жарікову звинуватили у дрібному хуліганстві, а Сергія - у спробі провести мітинг без попереднього інформування влади. 1 травня на Хрещатик вийшли ліві, зокрема, комуністи. Проти Ліходєєвої та  Жарікової 26 квітня відкрили кримінальне провадження за спробу облити фарбою лідерів Компартій України та Росії Петра Симоненка та Геннадія Зюганова під час прес-конференції. 9 квітня Жарікова відзначилась ще й тим, що кинула пакетом з фекаліями в депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка під час прес-конференції , а 28 січня на прес-конференції Ліходєєва поцілила у Володимира Жириновського  квашеною капустою.

 

Теги: Київ , свобода мирних зібрань