На суспільне Інтернет-ТБ вже готові дати $40 тисяч

Єгор Соболєв
2 травня 2013р. 15:42

Бізнесмен Валерій Пекар, який після звільнення 31 журналіста ТВі висунув ідею створення суспільного телебачення в Інтернеті, повідомив, що 77 людей відгукнулися з готовністю давати гроші. Четверо, включно з самим Валерієм, готові давати по 5 тисяч доларів на рік, восьмеро - по тисячі, 14 людей - по 500, 51 - по 100 доларів.

"Я абсолютно певен, що проект суспільного інтернет-телебачення може зібрати 1000 прихильників, які дадуть по $5000 щорічно. 100 таких людей я знаю особисто, а це вже півмільйона. Цих грошей вистачить на найкращу техніку та найкращих журналістів, які захочуть працювати на інтелектуальну, раціональну, відповідальну верхівку суспільства, а не на масу, що застрягла в пізньосередньовічній парадигмі мислення, але складає більшість населення (вибачте за неполіткоректність)", - пише автор ініціативи.

Дізнатися більше можна в Фейсбук-групі. Журналісти ТВі пішли і далі йдуть після захоплення каналу Олександром Альтманом, який наразі не надав доказів свого права власності на канал, але якого підтримали перший творчий керівник ТВі Микола Княжицький та ведучий розслідувальних програм Артем Шевченко.

Теги: Київ , ТВі