На ТВІ повертається Бурмака

Максим Опанасенко
3 травня 2013р. 12:33

Програма "Музика для дорослих", котру на телеканалі ТВІ вела співачка Марія Бурмака, повертається. Про це Бурмака написала на своєму Фейсбуці.

"Днями говорила із Mikhail Krupievsky і врешті прийняла таке остаточне рішення. З моменту закриття проекту подібної програми так і не з'явилось в украінському телепросторі. Із "живою музикою", цікавими українськими музикантами, молодими колективами, академічною музикою, талановитими дітьми, "неформатними" гастролерами...Це все можна було побачити тільки в "Музиці для дорослих". Така програма насправді потрібна глядачам, музикантам та і просто всім, хто ідентифікує себе з Україною..Тому ми за тиждень знову починаємо зйомки. І стартуємо записом сольного концерту Тараса Чубая. П.с. Звертаюсь до молодих музикантів: у вас знову є шанс бути почутими! Присилайте музику знову і виходьте на зв'язок!" - пише Бурмака. Наприкінці 2012-го програму закрили через брак коштів.

Натомість, у четвер редактор програми журналістських розслідувань "Знак оклику" Кирило Лукеренко та журналіст розслідувальних програм Денис Бігус-переможець останнього журналістського конкурсу - оголосили про своє звільнення з каналу ТВі. 29 квітня 31 журналіст ТВі під будівлею телеканалузаявили про звільнення. 23 квітня Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу Тві, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. 29 квітня у прямому ефірі телеканалу ТВі вийшов перший за тиждень випуск новин, ведучою якого стала Юлія Литвиненко, яка прийшла з "Інтера".