Журналістка вирішила продовжити судитися за "чмо"

Максим Опанасенко
3 травня 2013р. 14:13

Донецька журналістка Ганна Іванова, котру півроку тому голова громадської організації "Комітет виборців Донбасу" обізвав "чмом" і далі був виправданий судом, подає апеляцію. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Сам Хряков на це каже - слово "чмо" він використав не до конкретної особи, а до людей, які сиділи поруч із нею. "Мені все це фіолетово, що сама Іванова, що сама ситуація, що Радіо Свобода, що Шустер, що всі інші. Я стою на позиціях, що наша батьківщина – СРСР, а столиця її – місто Москва. З цього приводу, я вважаю їх не журналістами, це так, цуценята-сопляки. Чим ви мене можете залякати? І ви збираєтесь мене чимось налякати? Та ви ще донецького народу не бачили. Ви що думаєте, журналісти, навіть всі, а хто ви такі?! А чим ви відрізняєтеся від металургів, шахтарів, від солдат? Що за культ такий зробили?" – заявив Олександр Хряков.


Інцидент стався 24 жовтня 2012-го. Тоді Хряков на одній з прес-конференцій в дебатах з журналісткою Ганною Івановою назвав її "чмом" і порадив забиратися з Донецької області. У квітні Кіровський районний суд, куди Іванова звернулася з позовом, вирішив, що слово "чмо" не є образою.