Кагаловський пішов до Клюєва просити за ТВі

Олесь Лук'яненко
7 травня 2013р. 10:11

Кагаловський пішов до Клюєва просити за ТВі

Бізнесмен Костянтин Кагаловський звернувся за допомогою в поверненні каналу ТВі до секретаря Ради національної безпеки і оборони Андрія Клюєва. Про це Кагаловський розповів в інтерв’ю, яке опинилося у «Телекритики».

За словами бізнесмена, він звернувся до Клюєва, коли той вилітав до Брюселя. Чиновник запросив його поїхати c ним в аеропорт і поговорити по дорозі."Я виклав йому сформовану ситуацію і попросив втрутитися, щоб негайно відновити нормальну роботу телеканалу і повернути власність законному власнику, тобто мені. Він запевнив мене, що закон і справедливість будуть відновлені, рейдерів викинуть, і пообіцяв дати відповідні розпорядження ще до того, як сяде у літак", - зазначив Кагаловський. На думку Кагаловського, Клюєв був у курсі підготовлюваної спецоперації свого заступника Володимира Сівковича та Миколи Княжицького. "Його позиція була - йдіть і зробіть. Якщо вийде добре, доповім президенту. Якщо не вийде - це ваші проблеми", - сказав Кагаловський.

29 квітня 31 журналіст ТВі під будівлею телеканалузаявили про звільнення. 23 квітня Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу Тві, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. 29 квітня у прямому ефірі телеканалу ТВі вийшов перший за тиждень випуск новин, ведучою якого стала Юлія Литвиненко, яка прийшла з "Інтера".

 

Теги: ТВі , Київ , Клюєв