Суд остаточно не побачив нападу на комуністів

Олесь Лук'яненко
7 травня 2013р. 11:10

Суддя Шевченківського районного суду Києві Олена Радчикова виправдала другу активістку громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції" Тетяну Ліходєєву, якій міліція інкримінувала  дрібне хуліганство.

«Це не тільки чергове виправдання судом, а й, чергове підтвердення протиправності затримань міліцією активістів КУПРу та поліцейського свавілля в правоохоронних органах», - пише на своєму фейсбуці активіст Кость Зацарний. 2-го травня ця ж суддя виправдалаЄлізавету Жарікову. За його словами, незаконно затримані вже звернулися з заявами про злочин, який на їхню думку вчинила міліція.

Вранці 1 травня Сергія Мельниченка з іншими активістами "КУПР" затримали на центральній вулиці Києва. Лиходєєву і Жарікову звинуватили у дрібному хуліганстві, а Сергія - у спробі провести мітинг без попереднього інформування влади. 1 травня на Хрещатик вийшли ліві, зокрема, комуністи. Проти Ліходєєвої та  Жарікової 26 квітня відкрили кримінальне провадження за спробу облити фарбою лідерів Компартій України та Росії Петра Симоненка та Геннадія Зюганова під час прес-конференції. 9 квітня Жарікова відзначилась ще й тим, що кинула пакетом з фекаліями в депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка під час прес-конференції , а 28 січня на прес-конференції Ліходєєва поцілила у Володимира Жириновського  квашеною капустою.

 

Теги: Київ , КУПР , суд