9 травня повертається ТойХтоПройшовКрізьВогонь

Галина Танай
7 травня 2013р. 11:29

9 травня повертається ТойХтоПройшовКрізьВогонь

Продюсери вирішили зробити всім кіноманам подарунок до Дня перемоги - в кінотеатри повертається "ТойХтоПройшовКрізьВогонь". Блокбастер Михайла Іллєнка про українського пілота, що перетворився на вождя індіанського племені, з'явиться в "Києві" 9 травня.

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" заснований на реальних подіях. Це історія радянського льотчика Івана Додоки, що пройшов жахи війни та ГУЛАГу,а потім став вождем індіанського племені. Фільм був у лонг-лісті претендентів на "Оскар", його показали у Франції, США, Росії, Польщі, Вірменії, Болгарії, Норвегії та Білорусі. Зараз "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" обов'язково дивляться студенти Гельсинськогоуніверситету. Останнє досягнення блокбастера Іллєнка - на фестивалі Cinema mundi в чеському Брно його показували в секції "Найкращі фільми світу". А незабаром "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" їде в Сінгапур на фестиваль, організований Євросоюзом.


Фільм можна дивитись у кінотеатрі "Київ" з 9 травня. Квитки коштують 25-50 гривень, забронювати можна за телефоном 234 73 81.

Теги: Київ , Іллєнко , Кіно , ТойХтоПройшов