В Євросуді не кажуть як виконати рішення Тимошенко

Олесь Лук'яненко
7 травня 2013р. 11:35

Виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі Юлії Тимошенко має розглядатися у діалозі Комітету міністрів Ради Європи з українською владою. Про це заявив офіційний представник Євросуду Родерік Лідделл, пише «Інтерфакс-Україна».

"Я не можу робити якісь висновки з рішення суду. На цьому етапі питання щодо того, як краще виконати рішення, відноситься до Комітету міністрів Ради Європи, і буде вирішуватися в діалозі з українською владою", - констатував Лідделл. Він також зазначив, що Тимошенко вже не в тій ситуації, яка розглядалася, адже вона вже засуджена, а не підсудна.

Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. 7 квітня президент Віктор Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Після цього цілий ряд політиків і громадських діячів почали звертатися до президента з проханням помилувати і Тимошенко, але, за словами самого Януковича, це неможливо, доки йде судовий процес.

 

Теги: Тимошенко , суд