На подільському причалі - "Наше спільне особисте"

Галина Танай
7 травня 2013р. 11:58

На подільському причалі - "Наше спільне особисте"

Вважаєте себе незалежною, самостійною особистістю? Думаєте, що унікальні і аж ніяк не зливаєтесь з масою? Фотографи групи L∞K на чолі з Олександром Ляпіним вирішили дати ляпаса людській самовпевненості. 8 травня на подільському причалі вони відкриють "Наше спільне особисте" - виставку про неможливість існування індивідуального і приватного.

Все життя людина ми прагнемо відстояти і довести власну індивідуальність та окремість від натовпу. Та, на думку L∞Kівців, це просто самообман. Немає і не може бути нічого особистого, нема і не може бути приватної власності. Все, чим ми є і чим нібито володіємо - ілюзія, мізерна частка великого Спільного. Втрата особистості у цьому спільному неминуча - певний час можна брикатись і заперечувати, але загального закону це не змінить. "Самостійності набувають окремі органи тіла в скульптурній статуї щодо його цілого. Більш самостійне в особистому відсутнє", - впевнені автори виставки. 

Гуру і хедлайнер проекту "Наше спільне особисте" - фотограф Олександр Ляпін. Серед авторів виставки - Лана Янковська, Ольга Ткаченко, Ігор Бєльський, Дмитро Баров, Валерія Барвінська. Дуже різні роботи, дуже різні стилі - все це змішається в одне ціле. Чи не заперечать митці власне твердження про неможливість індивідуального, побачимо в "АртПРИЧАЛІ". 

Виставка "Наше спільне особисте" відбудеться в рамках Міжнародного фесту візуальних мистецтв "Візії". Експозиція працюватиме з 8 по 22 травня. Галерея розташована на причалі №2, що на Набережно-Хрещатицькій. Вхід на виставку безкоштовний. В рамках проекту обіцяють також  концерти, майстер-класи і поетичні читання, тож стежте за нашою афішею. 

 

Теги: Київ , Візії , Ляпін , АртПричал , Наше спільне особисте