Янукович дозволив військові навчання з іноземцями

Ольга Бондаренко
7 травня 2013р. 13:38

Янукович дозволив військові навчання з іноземцями

Президент України Віктор Янукович підписав указ, який дозволяє допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2013 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях. 

Згідно із документом, для проведення спільних багатонаціональних навчань в Україну допускаються військові з Білорусі, Росії, Сполучених Штатів Америки, Канади, Литви, Польщі, інших держав - членів НАТО та держав - учасниць Програми "Партнерство заради миру". Такі навчання проводитимуться не лише за рахунок держбюджету, але і за рахунок міжнародної допомоги.  Допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України, за словами Януковича, відповідає національним інтересам і законам України, в тому числі її міжнародним зобов'язанням.

З 28 по 30 березня військові навчання у Чорному морі проводила Росія. Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко в ефірі "5 каналу" заявив, що таким чином Росія веде психологічну війну проти України. Натомість у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що навчання були узгоджені з Україною. 

Фото: zaholovok.com.u.