Самохвалова: Бренд ТВі передали Портнікову

Ольга Бондаренко
7 травня 2013р. 15:12

Самохвалова: Бренд ТВі передали Портнікову

Бренд телеканалу ТВі передали компанії "Інфо24", директором якої є Віталій Портніков. Про це у Фейсбуці заявила екс-прес-секретар каналу Лана Самохвалова.  

Спираючись на дані власних джерел у Державній службі інтелектуальної власності Самохвалова повідомила, що 26 квітня було отримано угоду між компаніями "Медіа Інфо" та "Інфо24". Згідно цієї угоди, всі права на торгові марки "ТВі" мають відійти компанії "Інфо24", директором якої є Віталій Портніков. "Власниками компанії є Микола Княжицький (25%), Артем Шевченко (25%), Віталій Портніков (25%) та Наталя Катеринчук (25%). При цьому, Княжицький, Шевченко і Портніков мають контрольний пакет (сукупно контролюється 75% голосів). Згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, Віталій Портніков є єдиною особою, уповноваженою підписувати договори від імені "Інфо24". Таким чином, внаслідок підписання Віталієм Портніковим відповідної угоди та подання її до Державної служби інтелектуальної власності, компанія Медіа Інфо втратила всі права на бренд ТВі", - повідомила Самохвалова. І додала: "Можна припустити і варіант, що підпис Портнікова підробили – враховуючи, що канал ТВі захоплений за підробленими документами, підробка підпису Портнікова на договорі щодо торговельної марки "ТВі" буде повністю в світлі останніх тенденцій".

29 квітня 31 журналіст ТВі під будівлею телеканалу заявив про звільнення. 23 квітня Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу Тві, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. 29 квітня у прямому ефірі телеканалу ТВі вийшов перший випуск новин, ведучою якого стала Юлія Литвиненко, що прийшла з "Інтера".

Теги: Київ , ТВі , Портніков