Спорткар тротуаром ганявся за пішоходами

Олесь Лук'яненко
7 травня 2013р. 17:11

Спорткар тротуаром ганявся за пішоходами

Водій жовтого Peugeot разом з двома пасажирами ввечері 4 травня виїхав на тротуар і намагався задавити пішоходів по вулиці Ярослава Івашкевича, повідомляє автомобільний сайт First-gear.

Як стверджуює очевидець Ілля Кіпров, водій автомобілю навмисно намагався задавити людей на тротуарі, що викликало обурення у місцевих мешканців. Декілька чоловіків, за словами Кіпрова, які бачили небезпечного водія зі своїх помешкань, вибігли на вулицю. Людей ставало дедалі більше, але молодик не заспокоївся, а навпаки, як кажуть свідки, намагався виїхати прямо по людях, погрожуючи «тюрмою» і розмахуючи прокурорським посвідченням. «Ми вирвали корочку і почали її топтати. У ній було написано, районна прокуратура Києва, правда якого району я не розгледів. У цей момент на місці зібралося вже чоловік 300. Настрої були такі, щоб провчити цього клоуна по повній, але тут нагрянула міліція. Співробітники МВС їхали з усіх боків і почали грудьми відбивати цю наволоч, - розповідає Кіпров. - Люди намагалися дістати мерзотника, але приїхало ще підкріплення. Тоді ми почали закидати його машину яйцями та камінням». Коли вже міліція відсторонила людей, хтось з натовпу влучив камінням у скло іномарки.

На допомогу водію прислали близько 60 міліціонерів
На допомогу водію прислали близько 60 міліціонерів

Перша передача опублікувала також коментар ще одного очевидця, який стверджує водій спорткару з друзями перед конфліктом з мешканцями ще побили хлопця.  Звати його - Сукретний Володимир Юрійови, а друзів: Андрій Онегін та Марія Палієнко, як стверджує свідок.  «Свідомо» вдалося поговорити з власником іномарки. Він всі звинувачення відкидає та переконує, що він в той вечір не був за кермом і його підставили. «Паралізували мене газом, побили і розбили бляшанкою заднє скло. В прокуратурі я не працював і не працюю», - почули ми від Сукретного. Пояснити обставини інциденту та як саме його підставив натовп він не зміг, посилаючись на те, що він лежить у лікарні під крапельницею. Версію з бляшанкою підтверджує і читач, що викрив водія. За його словами, поблизу інциденту ходили чоловіки та шукали охочих підписатися під тим, що бачили як в іномарку кидали пляшку.

 

Теги: Київ , міліція