1 лютого запрошують "спалити" Януковича за тарифи

Наталія Курило
28 січня 2011р. 10:31

01 лютого, о 14:15, на сходах будинку Київради по вулиці Хрещатик, 36 активісти Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність” запрошують урочисто “спалити” портрет президента Віктора Януковича.

Про це "Свідомо" повідомили самі активісти.

"В день коли вступають в силу нові тарифи на комунальні послуги ми "спалимо на газу" портрет головного провідника політики обдирання українського народу на користь іноземних енергетичних та фінансових монополій і прислужуючої їй місцевої антиукраїнської олігархії - президента Віктора Януковича", - йдеться у повідомленні.

Цією акцією активісти завершать “попереджувальний” етап боротьби проти “комунального грабунку” українців. Вони хочуть пубічно висловити протест проти:

1) підвищення ціни на опалення та гарячу воду на 37%;
2) підвищення ціни на газ на 50%;
3) підвищення ціни на послуги ЖЕКів на 62%;
4) майбутнього підвищення ціни на газ “для населення” та неминуче випливаючого нового підвищення цін на всі види комунальних послуг, що заплановано урядом на квітень 2011;
5) проведення всього переліченого в особистих матеріальних інтересах справжніх “господарів” нинішньої влади в Україні: 
- світового банківського капіталу, уособленого Міжнародним валютним фондом;
- приватних акціонерів ВАТ “Газпром”;
- олігархічних власників “енергогенеруючих” та “енергопостачальних” компаній України.

"Ми попередемо владу заздалегіть, точніше в понеділок, якщо не дозволять це робити біля Київради, ми зробимо в іншому місці. Але акція пройде в будь-якому випадку, навіть, якщо мене затримають", - заявив голова профспілки Олексій Кляшторний.

Під час акції буде спалений “історичний” портрет Януковича, знищення якого було відкладене організаторами акцій протесту проти підвищення комунальних тарифів у жовтні 2010 до моменту набуття новими тарифами чинності.

Подібні акції "Народна солідарність" проводила в щосуботи. Палили вже прем'єра Миколу Азарова, міністра Сергія Тігіпка, президента Росії Дмитра Медвєдева та прем'єра Володимира Путіна.

Фото Олени Білозерської
Фото Олени Білозерської

Профспілка називає себе "незалежною бойовою організацією українського пролетаріату" і займається захистом українськи трудящих.

Як пояснили в "Народній солідарності" вони дотримуються принципу “4-х ступенів незалежності”:
- від роботодавців;
- від держави;
- від політичних партій та релігійних організацій;
- від будь-яких “третіх осіб”, які не є членами Профспілки.