У вчительки з Печерська знову трощать стіни

Евеліна Вишневська
8 травня 2013р. 10:58

Зранку до будинку вчительки Ніни Москаленко знову увірвалися невідомі особи, які руйнують її будинок. Про це повідомляє «свободівець» Олександр Аронець.

«Товариство, 40 молодиків руйнують будинок Ніни Москаленко, рейдерське захоплення продовжується! Хто може підтягуйтесь. Провулок Землянський, 14», - пише Аронець.

Відео з "відеореєстратора" встановленого поряд з будинком вчительки

29 квітня невідомі увірвалися до помешкання вчительки та розтрощили стіни. Перед цим дім Москаленко "атакували" 22 квітня. Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі на Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим. Наразі провадження у справі щодо виселення вчительки Ніни Москаленко зупинене до рішення суду

 

Теги: Київ , Вчителька , Москаленко , Печерськ , рейдери , захоплення , будинок