УДАР тішиться - проти Азарова відкрили провадження

Ольга Бондаренко
8 травня 2013р. 13:07

УДАР тішиться - проти Азарова відкрили провадження

Печерський райвідділ внутрішніх справ відкрив кримінальне провадження за фактом подій, що відбулися 27 березня під час засідання уряду, коли прем'єр-міністр Микола Азаров вигнав з засідання депутата від "УДАРу" Сергія Капліна. Про це Сергій Каплін повідомив прес-службі партії.

До міністра внутрішніх справ України із вимогою відкрити кримінальне провадження проти Азарова разом з Сергієм Капліним звернувся і лідер "УДАРу" Віталій Кличко. Каплін заявив: "Прем’єр Микола Азаров має понести відповідальність за те, що порушив закон".

Після інциденту 27 березня - Каплін звертався до Генпрокуратури щодо перевищення службових повноважень Азаровим. Напередодні, 13 березня Кабмін затвердив постанову, за якою депутатів допускають на засідання уряду лише за погодженням прем'єр-міністра. У Генеральній прокуратурі відмовились розглядати це питання, зауваживши, що воно знаходиться не у компетенції відомства. За новим Кримінальним процесуальним кодексом міліція зобов'язана починати розслідування одразу після надходження заяви, а також вносити всі заяви до Єдиного державного реєстру розслідувань.

Фото: svit24.net.


Теги: Київ , Азаров , УДАР