Орест Лютий іде під "Зелену лампу" ТВі

Галина Танай
8 травня 2013р. 14:21

Орест Лютий іде під "Зелену лампу" ТВі

Поповнення в рядах ТВі - до загону новобранців приєднався Антін Мухарський. Антін, він же Орест Лютий, розповідатиме людству про сучасне мистецтво в програмі "Зелена лампа". Про це в інтерв'ю "Комсомольській правді" розповів телепродюсер та автор концепції ТВi Михайло Крупієвський.

Це не єдине надбання ТВi - до Мухарського приєднається колишня ведуча програми "Проти ночі" та екс-редакторка "Сніданку з 1+1" Мирослава Барчук. Вона буде робити "глибокі цікаві інтерв´ю  в передачі «Вечір з Мирославою Барчук». Письменник Андрій Бондар вестиме передачу "Адвокат диявола" - "про поняття, які в сучасному світі потребують переосмислення", як туманно висловився Крупієвський. Крім того, на ТВi повернеться письменник Олександр Ірванець із програмою «На злобу дня» у поетичній формі.

Тиждень тому про своє повернення на ТВі вже заявила Марія Бурмака. Вона знову вестиме програму "Музика для дорослих". Наприкінці 2012-го її закрили через брак коштів.Натомість у четвер редактор програми журналістських розслідувань "Знак оклику" Кирило Лукеренко та журналіст розслідувальних програм Денис Бігус - переможець останнього журналістського конкурсу - оголосили про своє звільнення з каналу ТВі. А перед цим 29 квітня 31 журналіст ТВі під будівлею телеканалу заявили про звільнення. 

Теги: Київ , ТВі , Орест Лютий , Бондар , Крупієвський