У КМДА попередили про обмеження руху 9 травня

Ольга Бондаренко
8 травня 2013р. 16:03

У КМДА попередили про обмеження руху 9 травня

У зв’язку з проведенням урочистостей з нагоди 68-річниці Перемоги на центральних вулицях Києва буде обмежено рух транспорту. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Із 7:00 до 23:00 буде перекрито вулицю Хрещатик - від Бессарабської до Європейської площі. Також із 8-ї години ранку до завершення заходів із покладання вінків та квітів на території Парку Вічної Слави рух автомобілів вулицею Лаврською - від площі Слави до вулиці Цитадельної - також буде заборонено. Крім того, у мерії попереджають про можливе перекриття й інших вулиць – з 7:30 до 13:00 - Богдана Хмельницького (від Хрещатика до Пушкінської), Прорізної, Інститутської (від Хрещатика до Ольгинської), Городецького (Хрещатика до Заньковецької, Михайлівської (від Хрещатика до Михайлівської площі), Софійської (від провулку Михайлівського до Малої Житомирської), від Софійської до Михайлівського провулку.

У Київській міськдержадміністрації також застерігають: на вулицях, де проводитимуться загальнодержавні та загальноміські заходи, буде заборонено паркування транспортних засобів. 

Фото: uanews.dp.ua.

Теги: Київ , перекриття руху