В Батьківщині пропонують обрати мера 16 липня

Ольга Бондаренко
8 травня 2013р. 17:34

В Батьківщині пропонують обрати мера 16 липня

Депутати від "Батьківщини" Юрій Одарченко та Олександр Чорноволенко зареєстрували законопроект, яким пропонують Верховній Раді призначити чергові вибори мера Києва і депутатів Київради на 16 липня.

Одночасно вони подали законопроект, яким пропонується призначити позачергові вибори мера та до Київради також на 16 липня. Тексти обох документів наразі відсутні.

16 квітня Рада вкотре провалила голосування за вибори мера Києва і депутатів Київради. 21 березня Верховна Рада також не призначила вибори Київради та міського голови. Під будівлею Верховної Ради опозиція провела мітинг, на якому зібралось близько 8 тисяч людей. Після неприйняття рішення по виборам опозиція заблокувала Раду, яка знову почала працювати 16 квітня. Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 

Фото: hvylya.org .

Теги: Київ