Водія-тротуарника посадили під домашній арешт

Ольга Бондаренко
8 травня 2013р. 18:48

Водія-тротуарника посадили під домашній арешт

Водія жовтого Peugeot, який ввечері 3 травня на вулиці Івашкевича гасав по "зебрі" і тротурам, б'ючи всіх, хто не хотів йому поступатися, посадили під домашній арешт. Про такий запобіжний захід повідомили у прес-службі міліції.

Згідно із повідомленням, власнику спорткару слідчим відділом Оболонського райуправління міліції оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею "Хуліганство" та  обрано запобіжний захід увигляді домашнього арешту.

Водій жовтого "Пежо" разом з двома пасажирами ввечері 3 травня виїхав на тротуар і намагався задавити пішоходів по вулиці Ярослава Івашкевича. Як стверджуює очевидець Ілля Кіпров, водій автомобілю навмисно намагався задавити людей на тротуарі, що викликало обурення у місцевих мешканців. Декілька чоловіків, за словами Кіпрова, які бачили небезпечного водія зі своїх помешкань, вибігли на вулицю. Людей ставало дедалі більше, але молодик не заспокоївся, а навпаки, як кажуть свідки, намагався виїхати прямо по людях, погрожуючи «тюрмою» і розмахуючи прокурорським посвідченням. Самосуд над водієм зупинило декілька авто з міліцією, котрі і забрали порушника із собою. Власником жовтого "Пежо" значиться Володимир Сукретний. З'ясувати це вдалося за допомогою інтернету - чоловік виставляв своє авто на продаж. У міліції заявляють - водій є хуліганом і простим приватним підприємцем з Оболоні. Його автівку направлено на штрафмайданчик.


Теги: Київ