Пірати активно качають "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

Галина Танай
9 травня 2013р. 16:35

Пірати активно качають "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

Перед 9 травня стався новий спалах інтересу до блокбастера "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" -  за минулий тиждень захисники авторських прав виявили 623 унікальних посилання на контрафактне використання фільму. Нічого хорошого в піратстві немає, але Михайло Іллєнко може пишатися - вже два роки глядачі хочуть дивитись його кіно. 

Порушення виявила Інтернет Копрайт Менеджмент - це компанія-партнер фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь". 78 з них вже успішно видалили, а 145 власникам ресурсів направили офіційні попередження. "Закликаємо усіх наших друзів не шкодити розвиткові національного кінематографу й поважати авторів фільму, які поклали на його створення свої сили, час, а інколи й власне здоров'я", - написали ображені творці картини у фейсбуці.

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" - це історія радянського льотчика Івана Додоки, що пройшов жахи війни та ГУЛАГу,а потім став вождем індіанського племені. Фільм був у лонг-лісті претендентів на "Оскар", його показали у Франції, США, Росії, Польщі, Вірменії, Болгарії, Норвегії та Білорусі. Зараз "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" обов'язково дивляться студенти Гельсинськогоуніверситету. Останнє досягнення блокбастера Іллєнка - на фестивалі Cinema mundi в чеському Брно його показували в секції "Найкращі фільми світу". А незабаром "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" їде в Сінгапур на фестиваль, організований Євросоюзом. З 9 травня фільм повернувся в український прокат

Теги: Кіно , ТойХто , Іллєнко , пірати