До 9 травня в Москві познущалися над Ахматовою

Галина Танай
9 травня 2013р. 17:33

До 9 травня в Москві познущалися над Ахматовою

До Дня перемоги комунальники прикрашали Москву з усіх сил - але перестарались На Рождєствєнском бульварє встановили величезні книги з віршами про війну. І все б нічого, але від помилок у текстах волосся стає дибки. Цей прокол відзняв і виклав у мережу один з місцевих жителів, який виявився небожем загиблого на фронті радянського поета Владіміра Аврущенка.

"Все смешалось в доме Облонских", - цією безсмертною фразою Толстого можна описати і московські диво-книги. Комунальники не надто переймались високою поезією, і в результаті Борис Пастернак перемішався з Іосифом Уткіним та Анною Ахматовою. А знаменитий поет-фронтовик Павєл Шубін шокує заявою, що у нього є друзі і "любімий". "Столь неожиданный камин-аут объясняется просто: бригада кретинов, монтировавших инсталляцию, хоть и знала, где у русского алфавита верх и низ, но стихи им казались чем-то вроде узорчатых ковров, которые можно вешать на стену в любом порядке", - прокоментував цей ляп спостережливий москвич.

 Суміш Іосіфа Уткіна з Анною Ахматовою
Суміш Іосіфа Уткіна з Анною Ахматовою

У віршах повно орфографічних помилок та одруківок. До того ж тексти вирівняні по центру - а з віршами цього робити в жодному разі не можна.

"Дорогие муниципалы! До 9 мая еще есть время. Давайте-ка вы этот лютый запредельный срам быстренько исправите? То есть, не уберете, а срочно перепечатаете, как надо? Если вам нужна помощь по верстке, корректуре или сборке щитов — обращайтесь, поможем", - звернувся до комунальників чоловік. Чи відгукнулись ті на заклик небайдужого москвича, невідомо. 


Теги: Київ , Москва , Ахматова , Пастернак , війна , помилки