В Київ їде німий "Генерал" з Alloy Orchestra

Галина Танай
11 травня 2013р. 13:58

В Київ їде німий "Генерал" з Alloy Orchestra

Після довженкової "Землі" під музику ДахиБрахи українці переконались - німе кіно часом говорить більше, ніж звичайне. Американці приготували  Києву чудовий подарунок: до нас їде знаменитий фільм "Генерал" із гуртом Alloy Orchestra. Як зазвучить класика Бастера Кітона 1926 року, можна буде почути 14 травня в кінотеатрі "Київ".

"Генерал" вважають найкращою картиною американського режисера Бастера Кітона. Це знаменита комедія про гонки паротягів, яку визнали еталоном розважального кіно. А сцена з аварією потягів та обвалом річкового мосту стала однією з найупізнаваніших - і найдорожчою за всю історію німого кіно.


Нове життя у "Генерала" вдихнув Alloy Orchestra - американський гурт, що спеціалізується на саундтреках до німого кіно. Перкусія, електронні синтезатори, ударні - це тріо видає дивні звуки, які просто приковують увагу до екрана. Талант музикантів оцінили найпотужніші кіноархіви світу, і тепер  Alloy Orchestra відроджують інтерес до фільмів Paramount pictures, George Eastman House та Британського кіноінституту.

Насолодитись оновленим "Генералом" можна у вівторок, 14 травня, в кінотеатрі "Київ". Показ почнеться о 19:00. Квитки коштують 50 гривень, замовити можна за телефоном 234 73 81. 

Теги: Київ , Кіно , Alloy Orchestra , Генерал , Кітон