Держсекретар США нагадав про звільнення Тимошенко

Ольга Бондаренко
12 травня 2013р. 10:25

Держсекретар США нагадав про звільнення Тимошенко

Державний секретар США Джон Керрі розраховує, що влада України посилить свою роботу з виконання умов для підписання з Європейським Союзом угоди про асоціацію. Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою.

 "Однією з тем, яку ми сьогодні будемо обговорювати – це робота з Європейською спільнотою щодо виконання умов для підписання угоди про асоціацію, що, сподіваємося, відбудеться найближчим часом. Особливо ми занепокоєні та сподіваємося, що лідери вирішать найбільш складне питання для цього, зокрема, припинення переслідування колишнього прем'єр-міністра Тимошенко", - заявив Джон Керрі.

Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі".  Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці.

Фото: http://rus.azattyq.org.