В Туреччині - більше 100 постраждалих від вибухів

Ольга Бондаренко
12 травня 2013р. 11:26

В Туреччині - більше 100 постраждалих від вибухів

Щонайменше 40 людей загинуло і більше 100 людей отримали важкі поранення, внаслідок вибухів у турецькому містечку Рейханли, що неподалік від турецько-сирійського кордону. Про це повідомляє ВВС.

Влада Туреччини звинуватила в організації вибухів Сирію. "Встановлені особи, причетні до вибухів у місті Рейханли. Вони пов'язані з сирійськими спецслужбами", - заявив міністр внутрішніх справ Муаммер Гюлер.

Трагедія сталася у містечку Рейханли у провінції Хатай 11 травня. Вибухові пристрої було закладено в автівки біля будівель муніципалітету та пошти - два вибухи пролунали з інтервалом у 15 хвилин. Пізніше, того ж дня пролунав і третій вибух, проте він виявився не пов'язаним з терактом, вибухнув паливний бак автомобіля. Через кілька годин після вибухів віце-прем'єр Туреччини Бюлент Аринч заявив, що не відкидає причетність сирійської влади до організації теракту, метою якого, на думку чиновника, могли стати численні сирійські біженці, які були вимушені залишити батьківщину через збройний конфлікт, що триває більше двох років. У Туреччині вже заявили, що якщо причетність сирійського режиму до теракту буде доведена, то країна залишає за собою право будь-яких заходів у відповідь.

Фото: СNN.

Теги: туреччина , вибухи , Київ