Росія не квапиться допомагати Кіпру

Ольга Бондаренко
12 травня 2013р. 12:06

Росія не квапиться допомагати Кіпру

Повідомлення про згоду Росії пом'якшити умови повернення Кіпром кредиту на 2,5 мільярди євро є передчасними. Про це заявив заступник міністра фінансів Російської Федерації Сергій Сторчак.

"Росія поки не давала згоди подовжити термін погашення боргу, а домовленостей з цього питання все ще немає", - заперечив Сторчак, хоча і підтвердив, що переговори по цій темі проводились. "Ми пообіцяли опрацювати відповідне звернення. Якщо хтось хоче з обіцянки зробити висновок, що операція вже завершена, нехай так вважає", - передає слова Сторчака "Коммерсантъ-Украина".

7 травня представник міністерства закордонних справ Кіпру заявив про перегляд умов повернення боргу Росії, за якими Росія нібито пом‘якшила умови повернення кредиту Кіпру: зменшивши відсотки і погодившись подовжити термін погашення боргу. Кіпр вже звертався за допомогою до Росії у березні, проте тоді Росія відмовилась домогти кіпріотам, незважаючи на те, що за підрахунками експертів, третина всіх заощаджень у кіпрських банках належить російським олігархам.

Теги: Київ , Кіпр