"Дах" кличе на прем'єру "Піранделло"

Галина Танай
13 травня 2013р. 10:29

"Дах" кличе на прем'єру "Піранделло"

Поки вся країна насолоджувалась травневими канікулами, "Дах" не втрачав часу і працював кожен божий день. Результат побачимо вже у вівторок, 14 травня - Влад Троїцький та його актори представлять прем'єру "Піранделло, Піранделло. Присвячення Фелліні".

Цей спектакль Троїцький замислив як оновлення "Майже вистави, майже за Піранделло, або танець смерті - реанімація".  Цей "Піранделло" був своєрідним колажем із настроїв численних персонажів знаменитого італійця. Нескінченність, ескізність, химерні танці життя і смерті - такою була попередня вистава за мотивами "нобелівця" Піранделло. Чим здивує "Дах" на цей раз, можна тільки здогадуватись - за словами акторки й солістки Dakh Daughters Анни Нікітіної, реінкарнований "Піранделло" більше схожий на балет. В будь-якому разі, присвята режисеру Федеріко Фелліні інтригує.


Фото з репетиції "Піранделло"


 

Прем'єра  "Піранделло, Піранделло. Присвячення Фелліні" відбудеться у вівторок, 14 травня, о 19:00. Квитки коштують 70 гривень, замовити можна за телефоном 529-40-62, а також на сайтах www.karabas.com та www.ctk.kiev.ua.

Теги: Київ , ДАХ , Піранделло , Троїцький