Клименку пригадали прапори Ющенка

Олесь Лук'яненко
13 травня 2013р. 10:35

Клименку пригадали прапори Ющенка

Донецький фотограф і блогер polivic виклав фото міністра доходів і зборів Олександра Клименка з прапорами «Нашої України», які були зроблені в 2005 році під час телемосту з тодішнім президентом Віктором Ющенко.

Тоді, за словами блогера, за перші ряди під час включення розгорілася боротьба між представниками «Нашої України» та Прогресивної соціалістичної партії України. «Але особистість брата головного героя репортажу, вознісся сьогодні на вершини влади, надає цій події деяку пікантність, ні?», - пише блогер.


 

Олександр Клименко очолив у грудні новостворене Міністерство - доходів і зборів. До нового крісла, Клименко з листопада 2011-го очолював Податкову службу і був головний державним радником податкової служби. Журналісти та оглядачі стверджують, що це один з представників так званої «Сім’ї». Брат Олександра Клименка – Антон Клименко – очолював донецьку обласну організацію «Нашої України» під час і після президентських виборів 2004 року. За даними сайту Наші гроші, Антон Клименко наразі очолює ТОВ  «Донвуглересурси». Ця компанії за останні чотири роки виграла тендери на 400 мільйонів гривень, що пов'язані з вуглепромом.

 

Теги: Київ , Донецьк , Клименко , Наша Україна , Ющенко