"Київські лаври" відкривають сезон для молодняка

Галина Танай
14 травня 2013р. 11:39

"Київські лаври" відкривають сезон для молодняка

На цьому фестивалі поетами стають навіть ті, хто не підозрював у себе наявності літературних талантів. Презентації книжкових новинок, підпільні бої, поетична дискотека 90-х - і це тільки частина програми. 16 травня стартує одна з топових літературних подій цієї весни - восьмий Міжнародний фест "Київські лаври".

Організатори "Київських лаврів" уже другий рік поспіль влаштовують невеличку дискримінацію за віком - фестиваль розділили на два блоки. Перший, молодіжний, відбудеться з 16 по 20 травня, і особам після 35 вхід несуворо, але заборонений. Друга ж, доросла, частина "Лаврів" відбудеться 25-30 травня і органічно з'єднається з Книжковим Арсеналом.  Програма не підкачала: родзинками фесту обіцяють стати поетичні бої з секс-символом сучукрліту Дмитром Лазуткіним та епатажним Артемом Полежакою, а також поетична дискотека 90-х "Час назад" від Олександра Моцара, Олега Коцарева та Сергія Прилуцького. 

Фестиваль відкриватиме не лише українських, а й закордонних поетів: цього року в Києві збереться поетичний молодняк з Росії, Грузії, Македонії, Польщі, Ізраїлю та США. Що спільного у молодих авторів з України та Македонії, як танцюють польські поети та чи вміють у Грузії стріляти по-македонськи - про все це дізнаємось на "Київських лаврах".

Події молодіжних "Київських лаврів" відбуваються у кнайп-клубі "Купідон", "Дивані" на Бесарабці та книгарні "Чулан" на Пушкінській. Повну програму фесту можна подивитись тут. Вхід на всі події вільний. 

 

Теги: Київ , Київські лаври , Полежака , поезія , фест