В Національному музеї - "Орієнтація на місцевості"

Галина Танай
14 травня 2013р. 12:09

В Національному музеї - "Орієнтація на місцевості"

Ми звикли думати, що пейзаж - найбанальніше, що може бути. І що-що, а українські пейзажі ми вивчили вздовж і впоперек. Але художники запевняють: світ сповнений загадок, і митці тільки-но починають їх потроху розгадувати. Мозаїка з історії, географії та політики, за якою ми прочитуємо час, прекрасна і часом болюча правда про країну і нас самих - це можна побачити з 15 травня на "Орієнтації на місцевості" в Національному художньому музеї. 

Над проектом "Орієнтація на місцевості" працювали відомі українські митці, серед яких Олег Тістол, Тіберій Сільваші та Віктор Марущенко. Художники  представляють новий погляд на сучасний український простір - зі Сходом і Заходом, з  усіма правдами і вигадками, мріями і реальністю, з чудовою природою, подарованою нам долею, і наслідками її безпорадного використання. Це проект про екологію наших мізків і душ. Кожен пейзаж  - соціальний. Кожен пейзаж - зустріч часу і простору. Все, що ми бачимо навколо - результат наших дій та віддзеркалення нас самих. І дивитись на нього часом буває боляче. 

Виставка "Орієнтація на місцевості" працюватиме з 15 травня до 15 червня. Дорослий квиток коштує 20, студентський 10, квиток для дітей і пенсіонерів - 5 гривень. Понеділок і вівторок у музеї вихідні. 

Теги: Марущенко , Орієнтація на місцевості , виставка , Київ