Міліція вирішила нагадати про сніжкових терористів

Максим Опанасенко
14 травня 2013р. 14:48

Міліція вирішила нагадати про сніжкових терористів

Київська міліція вирішила нагадати киянам про розшук "сніжкових терористів", котрі 2 квітня закидали нардепів сніжками під Верховною Радою. 

"Наразі досудове розслідування перебуває на постійному контролі керівництва МВС України. Завдяки кропіткій роботі працівникам столичної міліції вдалося встановити підозрюваних" - йдеться в повідомленні міліції.  Ще в міліції вкотре попросили киян пошукати цих людей і повідомити про це міліцію - за телефонами 280-61-18, 280-70-42, 280-62-42 або 102.

2 квітня під час мітингу під Радою - мітингуючі закидали сніжками депутатів від Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну. Міліція відкрила кримінальне провадження, за фактом хуліганства, проте винних так і не знайшли. 17 квітня на допит викликали журналістку "5 каналу" Ольгу Снісарчук. Напередодні на допит викликали помічника депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка Олександра Солонька і "свободівця" Олександра Аронця. 10 квітня на допит за сніжки викликали лідера "Спільної справи" Олександра Данилюка. Після цього повістки про виклик на допит отримало одразу кілька десятків журналістів і активістів, частина з котрих навіть не була того дня від Верховної Радою. Що цікаво, міліція знала мобільні номери кожного з цих людей. Відповідно, мобільні оператори надали цю інформацію правоохоронцям.