Виш Луцького потрапив в п'ятірку кращих в країні

Максим Опанасенко
15 травня 2013р. 9:06

Виш Луцького потрапив в п'ятірку кращих в країні

Національний авіаційний університет піднявся на 5 місце в списку найкращих вишів країни. Такі дані подає свіжий рейтинг українських вищих навчальних закладів "Компас-2013".

Перемогу вже вкотре отримує КПІ. Друге місце - за університетом Шевченка, а третє міцно закріпилося за Київським національним університетом Вадима Гетьмана. Четверту позицію ділять між собою "Львівська політехніка", Донецький національний технічний університет, котрий в порівнянні з минулим роком піднявся на два місця, і Могилянка. Далі йдуть Київський національний університет будівництва і архітектури і НАУ. Минулоріч авіаційний ВНЗ займав 7 позицію. Шосте місце за двома київськими спеціалізованими вишами - транспортним і харчових технологій. Також на цій же позиції Харківський політех і Національна юридична академія Ярослава Мудрого. Сьоме місце ділять Київський національний торговельно-економічний університет, Львівський національний університет Франка, Дніпропетровський національний університет Гончара, Східноукраїнський національний університет Даля, Донецький національний університет і Національний гірничий університет.

Ось так виглядає ТОП:


 

Для зручності вибору абітурієнтами свого майбутнього навчального закладу, укладачі рейтингу розбили його на окремі підрейтинги - за кращими вишами в тому чи іншому регіоні і за кращими ВНЗ в певній спеціальності. Повні дані тут - http://bestuniversities.com.ua/sites/default/files/c2013.pdf

Рейтинг "Компас" щорічно складають за грощі компанії "Система Кепітал Менеджмент" бізнесмена Ріната Ахметова. Він формується за відгуками студентів, абітурієнтів, батьків, випускників і роботодавців.