Ірак зацікавило наше кіно про табурет і континенти

Галина Танай
15 травня 2013р. 12:00

Ірак зацікавило наше кіно про табурет і континенти

Мандрівний режисер Леонід Кантер, якого знають за проектом "З табуретом через континенти", взявся монтувати серіал  про свої карколомні подорожі. Але поки що не для України, а для Іраку - навколосвітні пригоди українця неабияк зацікавили тамтешніх телевізійників.

До монтажу фільма Кантер мав приступити ще в середині березня. Але виявилось, що українським чиновникам проект не дуже цікавий. "Комісія держкіно вважає що це не кіно. Спершу злобився, а тоді вирішив хай їм грець. Змонтуємо серіал для ТБ", - поділився своїми планами режисер. Наші телеканали поки  що жодного інтересу не виявили. Натомість зацікавився Ірак. Зараз Леонід Кантер уже змонтував пілотну серію "З табуретом через континенти" для іракського телебачення.


Кожного року, починаючи з 2005, Леонід Кантер і група вуличних артистів мандрували з табуретом через континенти і залишали його на березі океану. На основі цих міжнародних арт-експедицій режисер написав книгу і відзняв відеоматеріали для майбутнього фільму. В експедиції та зйомках фільму також брала участь Діана Карпенко-Кантер - мандрівниця та авторка книги "Казки народів світу, які збирає маленька Маґдалена". Ця книжка про подорож 2-річної дівчинки, яка з батьками за рік об'їхала 12 країн світу, отримала рекордну підтримку на порталі "Велика Ідея" - українці пожертвували на цей проект майже 28 тисяч гривень. 

Теги: Київ , Кіно , Кантер , З табуретом через континенти