Тюремники: Тимошенко обрала масаж замість суду

Максим Опанасенко
15 травня 2013р. 13:09

Прес-служба Державної пенітенціарної служби заявила про те, що засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася від поїздки в Київ на судове засідання в справі Щербаня, що відбувалося вдень, сама.

"Вона продовжує свою подвійну гру, пише в заявах одне, але не погоджується на виписку з лікарні, не погоджується прослідувати до автомобіля, і не відмовляється від звинувачень та шантажу співробітників пенітенціарної служби", - заявив начальник Качанівської колонії Ігор Колпащіков. Ще Колпащіков каже - замість конвойної машини, Тимошенко пішла на масажні процедури.

Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. 7 квітня президент Віктор Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Після цього цілий ряд політиків і громадських діячів почали звертатися до президента з проханням помилувати і Тимошенко, але, за словами самого Януковича, це неможливо, доки йде судовий процес.