Судді не побачили «білих плям» в справі Індила

Олесь Лук'яненко
15 травня 2013р. 15:14

Судді не побачили «білих плям» в справі Індила

Колегія  суддів Апеляційного суду на чолі з Тамарою Юденко задовольнила вимоги прокуратури не повертати справу про загибель Ігоря Індила на додаткове слідство. Про це «Свідомо» повідомив адвокат постраждалої сторони Олександр Заруцький.

Як повідомив адвокат, у справі і досі залишаються «білі плями», які так і не були до кінця розслідування. «Ну що? Тепер знову будемо просити тепер ще одного нового суддю відправити на досудове розслідування», - говорить адвокат. За його словами, наразі справу в суді розглядати неможливо. 

Ігор Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Президент Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Наразі справа фактично не розглядається і не дорозслідується, а передається з однієї судової інстанції до іншої.

 

Теги: Київ , Індило , прокуратура , суд