Клименко хоче змусити українців показати доходи

Ольга Бондаренко
15 травня 2013р. 16:21

Клименко хоче змусити українців показати доходи

Міністерство доходів і зборів України планує вже протягом трьох місяців завершити роботу над законопроектом про загальнообов'язкове декларування доходів громадян і винести його на громадське обговорення. Про це повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

"Я вважаю, що протягом трьох місяців вже з'явиться проект, який буде винесено на широке обговорення з усіма зацікавленими особами, і тільки після обговорення він буде винесений на рівень уряду і далі у Верховну Раду", - цитує Клименка "Інтерфакс Україна".

Про ініціативу запровадити обов'язкове декларування у Міндоходів заявили ще 11 березня. За словами Клименка, загальне декларування може розпочатись вже наступного року. Олександр Клименко очолив у грудні новостворене Міністерство - доходів і зборів. До нового крісла, Клименко з листопада 2011-го очолював Податкову службу і був головний державним радником податкової служби. Журналісти та оглядачі стверджують, що це один з представників так званої «Сім’ї». Брат Олександра Клименка – Антон Клименко – очолював донецьку обласну організацію «Нашої України» під час і після президентських виборів 2004 року. За даними сайту Наші гроші, Антон Клименко наразі очолює ТОВ  «Донвуглересурси». Ця компанії за останні чотири роки виграла тендери на 400 мільйонів гривень, що пов'язані з вуглепромом.

Фото: www.salon.donetsk.ua.

Теги: Київ , податкова , Клименко